2013 - Dunia Cik Akak

Sunday, December 8, 2013

Motivasi diri : Tips ke arah solehah

10:49:00 PM 15
Kita hanya manusia biasa... yang tak pernah lari dari membuat kesilapan.... Apa yang penting.....berubahlah.... bukan mudah unt...
Read More

Friday, November 29, 2013

Kenapa dengan cik akak

4:24:00 PM 2
Apalah nak jadi dengan cik akak nie kan.... Blog buka 24 jam.... Tapi...... Cik akak jarang blogwalking..... Jarang  upda...
Read More

Thursday, November 28, 2013

Sinopsis Novel : Projek memikat Suami

11:00:00 PM 4
Drama bersiri 13 episod adaptasi novel 'Projek Memikat Suami' ..coming soon Astro Ria DRAMA PROJEK MEMIKAT SUAMI bermula ...
Read More

Monday, November 11, 2013

Monday, November 4, 2013

Tips-Tips menulis ayat cinta versi cik akak

2:40:00 PM 14
cik akak kerinduan nak komen-komen blog nie... Adoi.....line please fahami aku..hahaha... Tengah hari tadi..cik akak lunch ayam ren...
Read More

Wednesday, October 16, 2013

Petua nak halau pocong dalam rumah

3:38:00 PM 20
Alhamdulillah....selesai sudah majlis petunangan adik cik akak di daerah kapit.... Sekarang nie cik akak berada di Sibu, Sarawak.... ...
Read More

Friday, October 11, 2013

Kenaikan gaji : Juruteknik J17, J22, J26 Naik Ke Gred J29. Dahulu Gaji RM820, Sekarang RM1055!

11:30:00 AM 16
Untungnya penjawat awam nie kan... Pejam celik je.....gaji naik lagi..... Biar betul nie.... sebelum itu, Berita Semasa pernah ...
Read More

Saturday, September 28, 2013

Entri kena review lagi..Makseh kak ieta

11:32:00 AM 12
Kak ieta cik akak pinjam header jap okey.... Maaf mengambil tanpa kata...hihi.. Pagi tadi celik je mata cik akak.... perkara pe...
Read More

Tuesday, September 17, 2013

Thursday, September 12, 2013

Wah hensemnya dia

8:40:00 AM 17
Selamat pagi khamis semua... Sebelum baca entri nie kena senyum dulu... sebab senyum tu kan ibadah.... dan senyuman juga adalah pet...
Read More

Wednesday, August 28, 2013